Jeep Grand Cherokee SRT

Wynajmij jeden z najmocniejszych SUV-ów na świecie! Piękna linia nadwozia, dopracowane w każdym detalu wnętrze i blisko 500 KM! Auto zakupiliśmy w 2017r. dla naszego klienta jako nowe koszt nowego 360 tys. zł brutto, nam udało się go zakupić dla klienta za 290 tys. zł brutto.

Lokalizacja: Warszawa
V6 / moc: 468 KM / 0-100 km/h: 5,0 s

Już od:

290 tys. zł brutto*zł

dzień

Jeep Grand Cherokee SRT

Moc i styl

Mówią o nim, że to jeden z najmocniejszych SUV ów na świecie.

Nic w tym dziwnego, pod tym stylowym nadwoziem kryje się bowiem silnik o mocy aż 468 KM!

Jeep Grand Cherokee SRT to połączenie pięknego designu ze sportowymi osiągami. Ten prawie 2.5 tonowy SUV rozpędza się do setki w niecałe 5 sekund!

Nadwozie Jeep Grand Cherokee SRT również zyskało sportowy charakter. Wyraziste przetłoczenia, poszerzone wloty oraz czerwone zaciski układu hamulcowego Brembo.

Komfortowe wnętrze

Każdy kto usiądzie za kierownicą SRT doceni doskonale zaprojektowane wnętrze. Wspaniale wyprofilowane oraz obszerne fotele doskonale utrzymują pozycję kierowcy nawet w najostrzejszych zakrętach.

Zegary Jeepa SRT to 7 calowy wyświetlacz, na którym w centralnej części umieszczony jest obrotomierz, a prędkościomierz znajduje się po lewej stronie.

Kierowca ma również do dyspozycji ponad 8 calowy, dotykowy wyświetlacz zamontowany w centralnej części kokpitu. Idealnie reagujący na dotyk wyświetlacz umożliwia nam sterowanie systemem Smartouch z nawigacją.

Cennik zakupu Jeepa Grand Cherokee SRT

Jeepa zakupiliśmy 2017r. jako nowy. Oczywiście w Polskim salonie Jeep.

Koszt nowego  – 360 tys. zł brutto
Uzyskany rabat – 70 tys. zł brutto
Cena finalna – 290 tys. zł brutto